چهارشنبه 18 تير 1399 16 ذو القعدة 1441 8 ژوئیه 2020
تاریخ : شنبه 3 آذر 1397
کد 22

مانور ساعت صفر در بستان آباد برگزار شد

مانور ساعت صفر در بستان آباد برگزار شد

مانور ساعت صفر به منظور ارزیابی میزان آمادگی دستگاه های اجرابی برای مقابله سریع با هر گونه حادثه بدون اطلاع قبلی ادارات ذیربط راس ساعت 22 شب در بستان آباد برگزار شد.
سید علی موسوی فرماندار و رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بستان آباد در حاشیه این مانور با بیان اینکه این مانور با هدف ارزیابی میزان آمادگی مدیران دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان  بدون هیچگونه هماهنگی قبلی، با حادثه فرضی اجرا شد.
فرمانداربستان آبا با اظهار اینکه در مانورهای ساعت صفر توان و مهارت نیروهای عملیاتی و آمادگی دستگاهها به خوبی بررسی می شود گفت: همه دستگاههای عضو باید نسبت به رفع نواقص و توسعه تجهیزات مورد نیاز اهتمام جدی کنند.
وی ادامه داد : علی رغم اینکه  زمان اجرای مانور در شب بود مدیران دستگاهها و ادارات در زمان مناسبی خود را به محل مانور رساندند.
موسوی در ادامه گفت: آموزش نیروها یکی موثرترین راهها برای کسب آمادگی  در هنگام بحران است و ارائه آموزش های لازم و آشنایی با ظرفیت ها و امکانات موجود به هنگام حوادث احتمالی و مواقع بحرانی در برگزاری مطلوب مانورها تاثیر بالایی دارد.
گفتنی است مانورساعت صفر بستان آباد در ساعت 22 شب با ارسال پیامک توسط فرمانداربه مدیران اعضای شورای بحران با عنایت به حادثه پیش آمده هر چه سریعتر در محل بخشداری تیکمه داش حضور یابند  بدون اطلاع قبلی برگزار گردید.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد