چهارشنبه 18 تير 1399 16 ذو القعدة 1441 8 ژوئیه 2020
تاریخ : سه شنبه 27 آذر 1397
کد 26

فرماندار بستان آباد : ۲۶ آذر روز لبيك گويي رانندگان به فرمان تاريخي امام خميني (ره) بود

فرماندار بستان آباد : ۲۶ آذر روز لبيك گويي رانندگان به فرمان تاريخي امام خميني (ره) بود

فرماندار بستان آباد به همراه روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای و صنعت ،معدن و تجارت شهرستان به مناسبت ۲۶ آذر ماه روز ملی حمل و نقل با حضور در مجمع امور صنفی با جمعی از رانندگان شهرستان دیدار و گفتگو کرد .
 سید علی موسوی فرماندار بستان آباد در این دیدار ۲۶ آذر ماه را لبيك گويي رانندگان به فرمان تاريخي امام خميني (ره)  و سند افتخار برای اين قشر عنوان نمود و افزود: در آذرماه سال1361، به دنبال فرمان تاریخی حضرت امام خمینی رحمه الله مبنی بر تخلیه کشتی های منتظر در بندرهای جنوبی کشور، ایران زمین شاهد بسیج عمومی کامیون داران گردید و صحنه های کم نظیری از فداکاری و تلاش شبانه روزی به ثبت رسید و این روز را در تاریخ کشور در یادها ماندگار ساخت.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان  گفت : 26 آذرماه، به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور، و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه، با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران زمین، به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است.
 
فرماندار بستان آباد در ادامه به قانون جدید محاسبه نرخ کرایه حمل بار جاده ای بر اساس تن کلیومتر  اشاره کرد  و گفت : دولت می خواهد با اجرای این قانون بخشی از مشکلات رانندگان را حل نماید .

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد