جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : دوشنبه 1 بهمن 1397
کد 31

فرماندار بستان آباداز افتتاح نیروگاه ۲۰ مگاواتی در دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد.

فرماندار بستان آباداز افتتاح نیروگاه ۲۰ مگاواتی در دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد.

نشست مشترک روابط عمومی ادارات و فعالان فضای مجازی شهرستان بستان آباد با حضور فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

موسوی فرماندار شهرستان بستان آباد در نشست روابط عمومی ها و فعالان فضای مجازی این شهرستان با برشمردن بخشی از دستاوردهای 40 ساله نظام اسلامی در منطقه گفت: خوشبختانه امروز به درجه ای از پیشرفت دست یافته ایم که اولین نیروگاه بخش خصوصی استان با ظرفیت 20 مگاواتی در شهرستان بستان آباد آماده افتتاح است. 
موسوی در ادامه خبر مهم دیگری هم داشت . کلنگ اولین مزرعه پیشرفته (های تک) با مشارکت مرکز تحقیقات کشاورزی سعیدآباد و مرکز علم وفناوری استان در سعیدآباد به زمین زده خواهدشد.
فرماندار بستان آباد ادامه داد:این مزرعه که ویژگی اصلی آن کشاورزی بدون خاک است در زمینی به مساحت 5 هکتار احداث و بیش از 80 درصد در مصرف آب بخش کشاورزی صرفه جویی خواهد کرد.
موسوی همچنین با اشاره به اینکه اقتصاد و توسعه کشورها در ده سال آینده در گرو توسعه گردشگری و صنعت توریسم خواهد بود تصریح کرد: شهرستان بستان آباد باوجود جاذبه های فراوان توریستی وگردشگری می تواند قطب توریستی و گردشگری استان و شمالغرب کشور تبدیل شود.
موسوی در پایان ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای ایجاد امید ونشاط در جامعه را یادآورشد وگفت: هدف اصلی دشمنان نظام در برهه حساس فعلی ایجاد یاس وناامیدی در جامعه و عصبانی کردن مردم است که فضای مجازی می تواند این حربه دشمنان را ناکام کند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 1 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد