جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : سه شنبه 30 بهمن 1397
کد 34

فرماندار بستان آباد گفت: جاده های اصلی حوزه استحفاظی شهرستان بستان آباد برازنده این منطقه نیست.

فرماندار بستان آباد گفت: جاده های اصلی حوزه استحفاظی شهرستان بستان آباد برازنده این منطقه نیست.

سید علی موسوی حسیینی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بستان آباد با بیان اینکه بیشترین مسیرهای ارتباطی استان در این شهرستان قرار گرفته است، افزود: متاسفانه وضعیت جاده های اصلی بستان آباد در خور شهرستان نبوده و در فصل زمستان تخریب جاده ها دو چندان شده است.

موسوی در ادمه با بیان اینکه بیشترین حوادث جاده ای شهرستان در مسیر تردد بستان آباد به سمت تبریز و در جاده قدیم اتفاق می افتد، گفت: چهار خطه کردن این مسیر چندین سال است که مطرح و عملیات اجرایی آن شروع شده است ولی شاهد توقف عملیات اجرایی آن هستیم.
موسوی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات سال جدید و سفرهای نوروزی و موقعیت خاص جغرافیایی شهرستان بستان آباد و ترافیک سنگین بار و مسافر ساماندهی و بهینه سازی آسفالت جاده های اصلی و فرعی در این شهرستان را خواستار شد .
وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به مسئله گرانی گوشت و تامین و توزیع گوشت یخ زده در این شهرستان گفت: در این شهرستان بیش از 17 تن گوشت توزیع شده است.
فرماندار شهرستان بستان آباد در این جلسه از دستگاه های نظارتی و بازرسی شهرستان خواست با حساسیت تمام مراکز عرضه موادغذایی و مایحتاج ضروری مردم را زیر ذربین داشته باشند.
در این جلسه با حکم استاندار آذربایجان شرقی، عباس واحدی به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان بستان آباد منصوب شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد