جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : يکشنبه 5 اسفند 1397
کد 35

سمنها نقش اساسی در مبارزه با مواد مخدر دارند

سمنها نقش اساسی در مبارزه با مواد مخدر دارند

فرماندار بستان آباد گفت : سازمان های مردم نهاد نقش اساسی در مبارزه با مواد مخدر دارند.

سید علی موسوی حسینی فرماندار بستان آباد در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستان آباد با اشاره بر نقش اساسی سازمانهای مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر، خاطرنشان کرد: از آنجایی که سمن ها از مردم و برای مردم هستند، اثربخشی بالایی در این زمینه دارند.
وی گفت: ورود مردم در بحث پیشگیری از اعتیاد و جلوگیری از گسترش آن در جامعه می تواند نقش اصلی وتعیین کننده ای در مبارزه با مواد مخدر داشته باشد که این امر از طریق فعال سازی سمن ها محقق می شود.
موسوی با تاکید بر نقش موثر آموزش در مبارزه با مواد مخدر، بیان کرد : آموزش در زمینه پیشگیری از اعتیاد باید استاندارد و هدفمند  باشد.
موسوی با بیان اینکه متاسفانه اعتیاد واقعیتی تهدید کننده و رو به رشد در جامعه است، تاکید کرد: مبارزه با قاچاق مواد مخدر یکی از اصلیترین وظایف ما محسوب می شود .
وی با اشاره به اینکه مبارزه با موادمخدر موضوعی است که نمیتواند فقط بر عهده یک ارگان یا سازمان باشد، افزود:  اعتیاد و آسیبهای آن یک مشکل اجتماعی برای کل جامعه است و اهمیت آن برای تک تک افراد جامعه احساس میشود و در این راستا مشارکت تمام سازمان های دولتی مرتبط در مبارزه با مواد مخدر ضروری است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 اسفند 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد