جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : چهارشنبه 15 اسفند 1397
کد 36

فرماندار بستان آباد: مسئولین با ارائه خدمات مطلوب زمان ماندگاری مسافرین را افزایش دهند.

فرماندار بستان آباد: مسئولین با ارائه خدمات مطلوب زمان ماندگاری مسافرین را افزایش دهند.

سیدعلی موسوی فرماندار بستان آباد درجلسه هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی و شورای اداری بخش تیکمه داش که در سالن اجتماعات بخشداری تیکمه داش برگزار شد گفت: مسئولین ادارات و دهیاران روستاها با ارائه خدمات مطلوب زمان ماندگاری مسافرین در شهرستان بستان آباد را افزایش دهند.

فرماندار بستان آباد  در این جلسه به جاذبه های گردشگری ، تاریخی و مناطق بکر طبیعی شهرستان اشاره کرد و گفت : امسال هم شاهد حضور مسافران نوروزی در سطح شهرستان خواهیم بود و برای فراهم نمودن سفر خوش و خاطره انگیزبرای مسافران لازم است ، تمام نهادها و ادارات عضو ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی در ارائه خدمات به مسافران نوروز امسال با یکدیگر  در تعامل کامل باشند .
وی در ادامه افزود: همه ما باید از ظرفیت سفرهای نوروزی برای معرفی شهرستان و همچنین  از ظرفیتهای اقتصادی كه این سفر ها دارند، به خوبی استفاده کنیم.
 
موسوی یکی از مهترین عناصری که باعث جذب و ماندگاری مسافرین در ایام عید نوروز می شود زیباسازی شهرها، برپایی سفره های هفت سین، تبلیغات محیطی از جاذبه های دیدنی و مکان فرهنگی، تاریخی شهرستان  و همچین نظافت شهرها و روستاهاست که شهرداران  و دهیاران در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.
 
موسوی همچنین به سرکشی، نظارت و بازرسی از دستگاه های خدمات رسان، صنوف و بخش خصوصی  به مسافران و گردشگران  اشاره کرد و گفت: متولیان امر بازرسی حتما با کسانی که خدمات رسانی درستی به گردشگران ارائه نمی دهند برخورد کنند .
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 اسفند 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد