جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 38

نشست فرماندار بستان آباد با اصحاب رسانه و فعالین سیاسی شهرستان

نشست فرماندار بستان آباد با اصحاب رسانه و فعالین سیاسی شهرستان

سیدعلی موسوی فرماندار بستان آباد در جمع اصحاب رسانه و فعالین سیاسی شهرستان گفت: قرار گرفتن در لیست ۳۱ شهرستان کمتر برخوردار کشور، فرصتی است برای توسعه همه جانبه شهرستان

سیدعلی موسوی در جمع اصحاب رسانه و فعالین سیاسی  شهرستان بستان آباد با اشاره به قرار گرفتن  شهرستان در لیست ۳۱ منطقه محروم و کم برخوردار  از سوی وزارت کشور تاکید کرد: این رویداد فرصت مناسبی برای توسعه همه جانبه و جهش در عرصه های مختلف برای شهرستان است.
وی ادامه داد: برای بهره مندی از مزایای این طرح ، سند توسعه شهرستان در ۵ فصل تدوین و ظرفیت های شهرستان در زمینه های مختلف احصا شده است.
موسوی گفت: بااعلام شهرستان بعنوان منطقه نیاز به توسعه،تمامی امکانات و ظرفیت های استان در جهت توسعه شهرستان بکار گرفته شده و با تمرکز مدیریت ، وظایف و مسئولیت ها ی ملی و استانی در سطح شهرستان ، حرکت و شتاب توسعه در شهرستان بیشتر خواهدشد.
وی تصریح کرد : بعبارت کاملا ساده تر، از این پس برای حل مشکلات منطقه ای شهرستان با نگاه ملی اقدام خواهدشد.
فرماندار بستان آباد یکی از اهداف مهم این طرح را کنترل مهاجرت و حاشیه نشینی در شهر عنوان کرد و افزود: تلاش می کنیم با توسعه روستاها و تقسیم عادلانه و متوازن امکانات شهرستان مهاجرت از روستاها را کنترل و اقتصاد روستاها را رونق ببخشیم.
وی همچنین میزان اعتبار مصوب برای طرحهای عمرانی شهرستان در سال ۹۷ را ۵۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد وگفت: به دلیل محدودیت منابع تاکنون فقط ۱۹ درصد این اعتبارات تخصیص یافته اما بااین وجود با کمک سرمایه گذاران بخش خصوصی و همت مسئولان فقط در دهه فجر امسال ۱۵۰ پروژه عمرانی بااعتبار بالغ بر۴۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی در پایان از رسانه ها و فعالان فضای مجازی هم خواست تا با امید بخشی در جامعه و پرهیز از سیاه نمایی زمینه را برای مشارکت عمومی در حل مشکلات کشور فراهم نمایند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 اسفند 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد