جمعه 31 خرداد 1398 17 شوال 1440 21 ژوئن 2019
تاریخ : پنجشنبه 22 فروردين 1398
کد 40

فرماندار بستان آباد : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نهادهای انقلابی و اجرایی دارای کارنامه موفق است.

فرماندار بستان آباد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمله نهادهای انقلاب اسلامی ایران است که با اقدامات جهادی خود نقش مهمی در محرومیتزدایی دارد.

سیدعلی موسوی ظهر امروز، همزمان با تاسیس حساب 100 از طرف امام خمینی (ره) ضمن بازدید از اداره بنیاد مسکن این شهرستان بااشاره به اینکه محرومیت زدایی یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی ایران است گفت: هدف امام خمینی (ره) از افتتاح حساب 100 بانک ملی، تهیه مسکن برای مستضعفین است.
فرماندار بستان آباد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمله نهادهای انقلاب اسلامی ایران است که با اقدامات جهادی خود نقش مهمی در محرومیتزدایی دارد.
 
 سید علی موسوی ظهر امروز، همزمان با تاسیس حساب 100 از طرف امام خمینی (ره) ضمن بازدید از اداره بنیاد مسکن این شهرستان بااشاره به اینکه محرومیتزدایی یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی ایران است گفت: هدف امام خمینی (ره) از افتتاح حساب 100 بانک ملی، تهیه مسکن برای مستضعفین است.
 
موسوی یکی از یادگارهای گرانبها و ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را بنیاد مسکن عنوان کرد و افزود: این نهاد انقلابی از بدو تأسیس تاکنون آثار درخشانی در عرصه ساخت مسکن در کشور برجای گذاشته که با ورود به هر روستایی خدمات این بنیاد مشهود است.
 
فرماندار بستان آباد افزود از دغدغه های اصلی رهبر کبیر انقلاب اسلامی رفع مشکلات مسکن محرومین بوده که بر این اساس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تأسیس کرده که این بنیاد با داشتن نیروهای با انگیزه و متعهد کارهای خداپسندانه و جهادی را عملیاتی میکنند.
 
وی در پایان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مواقع بحران بهویژه زلزلهها بلافاصله بصورت جهادی و انقلابی برای بازسازی خانههای ویرانشده وارد عمل شده است.


 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 فروردين 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد