جمعه 29 شهريور 1398 20 محرم 1441 20 سپتامبر 2019
تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398
کد 49

فرماندار بستان آباد

سالن ورزشی روستای کردکندی در هفته دولت افتتاح می شود

فرماندار بستان آباد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان با بیان اینکه طرح مزرعه دانش آموزی امسال هم اجرا خواهدشد ازافتتاح اسالن ورزشی روستای کردکندی در هفته دولت خبر داد.

سیدعلی موسوی فرماندار شهرستان بستان آباد در این جلسه با اشاره به تاثیرات مثبت طرح مزرعه دانش آموزی در پربار کردن اوقات فراغت و حرفه آموزی دانش آموزان گفت: با هماهنگی آموزش و پرورش وجهادکشاورزی تابستان امسال نیز طرح مزرعه دانش آموزی در روستاهای شهرستان اجرایی خواهد شد.
وی در ادامه لزوم توجه به ورزش روستایی و ایجاد فضاهای مناسب ورزشی در روستاها گفت: بعد از افتتاح سالهای ورزشی روستایی در آلانق و قره بابا سومین مجموعه ورزشی روستایی در کردکندی تادهفته دولت آماده بهره برداری خواهد شد.
وی همچنین با انتقاد از سرانه پایین مطالعه در شهرستان، تعطیلات تابستان را فرصت مناسبی برای گنجاندن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان برشمرد و ادامه داد: دانشگاهها ، مراکز علمی، مدارس و کتابخانه ها باید برای تحقق این امر جدیت و همکاری داشته باشند.
وی همچنین با اشاره به اهمیت سلامت و نشاط عمومی در جامعه و تامین بستر و امکانات لازم در پارک صبا گفت : ورزش صبحگاهی با همکاری مسئولان و ادارات مختلف و همراهی خود مردم در پارک صبا بصورت روزانه برگزار خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 خرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد