چهارشنبه 22 آبان 1398 15 ربيع الأول 1441 13 نوامبر 2019
تاریخ : يکشنبه 20 مرداد 1398
کد 58

فرمانداری بستان آباد

فرماندار بستان آباد: مسائل فرهنگی مهمترین عامل در امر جلوگیری از ازدواج و یا وقوع طلاق در بین جوانان است

جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان بستان آباد به ریاست فرماندار و با حضور معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای ستاد با موضوع ازدواج در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
سید علی موسوی فرماندار بستان آباد مهمترین عامل در امر جلوگیری از ازدواج و یا وقوع طلاق در بین  جوانان  را مسائل فرهنگی دانست و افزود: تمام متولیان حوزه فرهنگی باید روی تصحیح این فرهنگ های غلط در جامعه کار کنند تا آنها اصلاح شوند.
 
فرماندار بستان آباد اظهار داشت: یکی دیگر از عوامل جلوگیری از امر ازدواج بحث اشتغال جوانان است که متاسفانه جوانان امروزی دنبال پشت میز نشینی هستند و فرهنگ کارآفرینی و خود اشتغالی در بین آنها وجود ندارد که اگر این دیدگاه عوض شود مشکل اشتغال خیلی زودتر حل خواهد شد.
 
وی افزود: برای تشویق جوانان به امر ازدواج نیاز به یک بسیج همگانی داریم و باید همه افراد جامعه دست به دست هم بدهند تا این امر مقدس برای جوانان اتقاق بیافتد و مسئولین نظام در این امر مقدس وظیفه مهمی دارند و آن این است که با فراهم آوردن امکانات اعطای وام ازدواج ، تسهیل در تهیه مسکن و فراهم آوردن فرصت های شغلی، جوانان را به این امر مقدس تشویق کنند.
 
موسوی در پایان افزود: دولت نیز در راستای گرایش جوانان به امر ازدواج سیاست های مناسبی از جمله افزایش وام ازدواج، تلاش برای ایجاد اشتغال برای جوانان  را دنبال می کند.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 مرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد