پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : يکشنبه 25 خرداد 1399
کد 81

فرماندار بستان آباد

بیش از یک هزار و ۲۰۰ دستگاه تراکتور در شهرستان بستان آباد نیازمند نوسازی است

فرماندار شهرستان بستان آباد با بیان اینکه در این شهرستان دو هزار و پانصد دستگاه تراکتور وجود دارد گفت:متاسفانه بیش از یک هزار و دویست دستگاه از آن‌ها در سن فرسودگی قرار دارد.
سید علی موسوی فرماندار شهرستان بستان آباد در جلسه کار گروه کشاورزی شهرستان بستان آباد با بیان اینکه در این شهرستان دو هزار و پانصد دستگاه تراکتور وجود دارد گفت:متاسفانه بیش از یک هزار و دویست دستگاه از آن‌ها در سن فرسودگی قرار دارد.
 
او با بیان اینکه بالا بودن سن این تراکتور‌ها هم برای کشاورز و هم برای جامعه مستلزم هزینه است افزود:برای نوسازی این ناوگان نیازمند حرکت جهشی هستیم.
 
او با بیان اینکه برای پلاک گذاری ۱۲۰۰ تراکتور در این شهرستان پرونده تشکیل شده است گفت:۹۰۰ دستگاه انواع تراکتور در این شهرستان پلاک گذاری شده است.
 
فرماندار شهرستان بستان آباد در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به کمبود آب در شهرستان بستان آباد خواستار مدیریت مصرف آب درحوزه کشاورزی شد و افزود: متاسفانه تکمیل نشدن پروژه پایاب سد‌ها در این شهرستان عملا استفاده از آب سد‌ها را در این شهرستان با مشکل مواجه کرده است.
 
او گفت:آب در پشت سد‌ها داریم و می‌توانیم هم در ایجاد اشتغال و هم رفع نیاز‌های آبی کشاورزان استفاده کنیم، ولی اجرایی نشدن پروژه پایاب سد‌ها ما را با مشکل مواجه کرده است.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 خرداد 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی بستان آباد